Zespół PPP

Małgorzata Mont -  koordynator zespołu Punku Pomocy Psychologicznej, certyfikowana psychoterapeutka, st. specjalistka ds. profilaktyki oraz koordynatorka zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Prowadzi konsultacje indywidualne dla rodziców, zajęcia psychoedukacyjne „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, a także konsultacje, szkolenia i superwizje dla wychowawców, asystentów rodzin i pracowników socjalnych.

Beata Kubiak – psycholog, , psychoonkolog, terapeutka w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. W NETporadni udziela porad psychologicznych on- line oraz prowadzi konsultacje w Punkcie Pomocy Psychologicznej. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Joanna Czechowska - psycholog, specjalista terapii uzależnień, ukończyła studia podyplomowe GUMED "Psychologia kliniczna". Od ponad 10 lat pracuje z młodzieżą i młodymi dorosłymi uzależnionymi od substancji psychoaktywnych w stacjonarnym ośrodku rehabilitacji i leczenia uzależnień. W ramach NETporadni udziela porad psychologicznych za pośrednictwem e-maila oraz FB.

Michalina Tańska - Studentka psychologii biznesu na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Zafascynowana psycholingwistyką i metodologią badań psychologicznych. Od pierwszego roku studiów jest stypendystką programu
Mistrzowski Start. W listopadzie 2017 roku otrzymała stypendium od Udacity, które zapewniło jej trzymiesięczny kurs tworzenia aplikacji mobilnych. Jest wiceprzewodniczącą Koła Naukowego Empiria, współorganizatorką wielu wydarzeń w tym Tygodnia Zdrowia Psychicznego. W GCPU zajmuje się marketingiem Netporadni.


Real time web analytics, Heat map tracking

Znajdź na stronie

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2021
N P W Ś C Pt S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31