Zespół PPP

Małgorzata Mont -  koordynator zespołu Punku Pomocy Psychologicznej, certyfikowana psychoterapeutka, st. specjalistka ds. profilaktyki oraz koordynatorka zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Prowadzi konsultacje indywidualne dla rodziców, zajęcia psychoedukacyjne „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, a także konsultacje, szkolenia i superwizje dla wychowawców, asystentów rodzin i pracowników socjalnych.

Anna Szentak -  pedagog, psychoterapeutka psychoanalityczna, szkoli się w tym nurcie nieprzerwanie od 2006 r. Wcześniej uzyskała certyfikat Psychoterapeuty Gestalt w ITG w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej. W Gdańskim Centrum Profilaktyki prowadzi konsultacje w ramach Poradni Pomocy Psychologicznej, Międzyuczelnianego Punktu Pomocy Psychologicznej, także w ramach Niebieskiej Linii i Pomarańczowej Linii.

Beata Kubiak – psycholog, , psychoonkolog, terapeutka w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. W NETporadni udziela porad psychologicznych on- line oraz prowadzi konsultacje w Punkcie Pomocy Psychologicznej. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Joanna Czechowska - psycholog, specjalista terapii uzależnień, ukończyła studia podyplomowe GUMED "Psychologia kliniczna". Od ponad 10 lat pracuje z młodzieżą i młodymi dorosłymi uzależnionymi od substancji psychoaktywnych w stacjonarnym ośrodku rehabilitacji i leczenia uzależnień. W ramach NETporadni udziela porad psychologicznych za pośrednictwem e-maila oraz FB.

Michalina Tańska - Studentka psychologii biznesu na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Zafascynowana psycholingwistyką i metodologią badań psychologicznych. Od pierwszego roku studiów jest stypendystką programu
Mistrzowski Start. W listopadzie 2017 roku otrzymała stypendium od Udacity, które zapewniło jej trzymiesięczny kurs tworzenia aplikacji mobilnych. Jest wiceprzewodniczącą Koła Naukowego Empiria, współorganizatorką wielu wydarzeń w tym Tygodnia Zdrowia Psychicznego. W GCPU zajmuje się marketingiem Netporadni.


Real time web analytics, Heat map tracking

Znajdź na stronie

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2019
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31