Zespół PPP

Małgorzata Mont -  koordynator zespołu Punku Pomocy Psychologicznej, certyfikowana psychoterapeutka, st. specjalistka ds. profilaktyki oraz koordynatorka zespołu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Prowadzi konsultacje indywidualne dla rodziców, zajęcia psychoedukacyjne „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, a także konsultacje, szkolenia i superwizje dla wychowawców, asystentów rodzin i pracowników socjalnych.

Anna Szentak -  pedagog, psychoterapeutka psychoanalityczna, szkoli się w tym nurcie nieprzerwanie od 2006 r. Wcześniej uzyskała certyfikat Psychoterapeuty Gestalt w ITG w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej. W Gdańskim Centrum Profilaktyki prowadzi konsultacje w ramach Poradni Pomocy Psychologicznej, Międzyuczelnianego Punktu Pomocy Psychologicznej, także w ramach Niebieskiej Linii i Pomarańczowej Linii.

Beata Kubiak – psycholog, , psychoonkolog, terapeutka w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu. W NETporadni udziela porad psychologicznych on- line oraz prowadzi konsultacje w Punkcie Pomocy Psychologicznej. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Joanna Czechowska - psycholog, specjalista terapii uzależnień, ukończyła studia podyplomowe GUMED "Psychologia kliniczna". Od ponad 10 lat pracuje z młodzieżą i młodymi dorosłymi uzależnionymi od substancji psychoaktywnych w stacjonarnym ośrodku rehabilitacji i leczenia uzależnień. W ramach NETporadni udziela porad psychologicznych za pośrednictwem e-maila oraz FB.

Ewelina Gerke – specjalistka ds. public relations, blogerka. Posiada 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą jako streetworkerka w Programie ULICA. W NETporadni zajmuje się e-marketingiem.


Znajdź na stronie

Kalendarz wydarzeń

Październik 2018
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31